O firmie

Firma OLIMAR powstała w 1992 r. Początkowo głównym przedmiotem działalności był handel samochodami używanym. W 2005 roku nastąpiło poszerzenie działalności o usługi transportowe. Zaczynaliśmy mając do dyspozycji jeden samochód, jednak dzięki wysiłkowi jaki włożyliśmy w rozwój naszej firmy, oraz bardzo dobrej jakości oferowanych przez nas usług transportowych dzisiaj dysponujemy taborem szesnastu  samochodów ciężarowych oraz czterema samochodami dostawczymi i zatrudniamy 27 pracowników.

 

Nasz personel składa się z młodych ambitnych i odpowiedzialnych ludzi, dlatego też w naszej firmie klienci spotykają się z miła i fachową obsługą. Wszyscy kierowcy pracujący u nas posiadają bardzo wysokie kwalifikacje zawodowe, dzięki czemu potrafią w profesjonalny sposób zadbać o powierzony im ładunek

 

Nadrzędnym celem, który przyświeca naszej działalności, jest maksymalne podnoszenie poziomu naszych usług. Pragnę, aby nasi klienci byli zaspokajani w sposób kompleksowy z uwzględnieniem ich specyficznych wymagań. Dlatego oferujemy tabor wyspecjalizowany, dostosowany do przewozu samochodów. Oferujemy usługi transportowe naczepami typu LOHR: transport pojazdów, maszyn budowlanych oraz maszyn rolniczych itp.

 

Ładunek ubezpieczamy w ruchu krajowym i międzynarodowym. Dysponujemy nowoczesnym taborem – EURO 5 i 6 tj. samochody marki Scania, Mercedes i Volvo. Obszar naszego działania to cała Europa. Jesteśmy do dyspozycji 24 h.

 

Wysoki poziom naszych usług sprawił, że w ciągu ostatnich czterech lat działalności firmy zaufała nam duża grupa stałych klientów. Z naszych usług chętnie korzystają firmy z całej Polski, zlecając dostawę towarów do prawie wszystkich krajów Europy

 

Właściciel firmy

Adam Szychowiak